Dy të arrestuar në Prizren për prostitucion Foto Ilustrim

Dy të arrestuar në Prizren për prostitucion

07 mars 2017 16:18

Policia në Prizren dje ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj nën dyshimin se kanë kryer veprën penale mundësim në prostitucion.

Sipas policisë, të dyshuarve u janë konfiskuar si prova materiale: dy telefona , para në vlerë 250 euro dhe një veturë si mjet i kryerjes së veprës penale.

Të dyshuarit, me vendim të prokurorit, dërgohen në mbajtje 48 orë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme