Rrokulliset një veturë në magjistralen Pejë-Prishtinë

Rrokulliset një veturë në magjistralen Pejë-Prishtinë

07 mars 2017 11:02

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në magjistralen Pejë-Prishtinë.

Në fotografitë që kanë dërguar disa lexues të Koha.net shihet se një veturë është rrokullisur në rrugë, ndërsa ata thonë se ka edhe të lënduar.

Policia dhe autoambulanca janë parë në vendin e ngjarjes.


Vetura rrokulliset në magjistralen Pejë-Prishtinë by kohanet

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme