Dy të dehur sulmojnë policët, arrestohen Foto: Koha / ilustrim

Dy të dehur sulmojnë policët, arrestohen

21 gusht 2017 11:47

Në Gjakovë dje janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë.

Ata, në një pikë kontrolli kanë penguar zyrtarët policor gjatë kryerjes së detyrës, njofton Policia e Kosovës, transmeton Koha.net.

Të dyshuarit ishin në gjendje të dehur dhe me vendim të prokurorit të njëjtit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme