Vrasje në Ksamil

Vrasje në Ksamil

20 gusht 2017 11:24

Një person është qëlluar për vdekje me armë zjarri mbrëmjen e së shtunës, në Ksamil të Sarandës.

Policia u njoftua në sallën operative 10 minuta para mesnatës për të shtëna me armë zjarri, e menjëherë është nisur në vendngjarje, ku ka konstatuar se brenda një automjeti tip “Mercedes Benz”, në oborrin e shtëpisë së tij është gjendur i vrarë Vangjel Çiko, 50 vjeç, banues në Ksamil, transmeton tch.

Policia ngriti pika kontrolli të shumta në zonë për identifikimin dhe kapjen e autorit, ndërkohë që grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e rrethanave të saj.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme