Postojnë foto me armë në Facebook, arrestohen Foto: Ilustrim

Postojnë foto me armë në Facebook, arrestohen

16 gusht 2017 12:46

Dy persona janë arrestuar pasi kishin postuar foto të armës në rrjetin Facebook.

Rasti ka ndodhur në Isniq të Pejës, ka bërë të ditur sot Policia e Kosovës.

Policia me këtë rast ka gjetur dhe konfiskuar një pistoletë. Personat janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme