Kërcënon rrugës një femër, arrestohet nga policia Foto: Ilustrim

Kërcënon rrugës një femër, arrestohet nga policia

07 gusht 2017 10:56

Gjatë ditës së djeshme në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë, është arrestuar një mashkull.

Në raportin policor thuhet se i njëjti kishte shkelur urdhrin mbrojtës të caktuar nga gjykata dhe kishte kërcënuar verbalisht një viktimë femër.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme