Shesin për pjesë veturën që e morën për shfrytëzim në Gjakovë Foto: Ilustrim

Shesin për pjesë veturën që e morën për shfrytëzim në Gjakovë

04 July 2017 10:45

Një person është arrestuar në Gjakovë pasi me një të dyshuar tjetër kanë marrë në shfrytëzim një veturë, të cilën e kanë çmontuar dhe e kanë shitur për pjesë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Wesli Clark ”, ku me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme