Një i ri nga Tetova mbytet në Liqenin e Strugës

Një i ri nga Tetova mbytet në Liqenin e Strugës

03 July 2017 13:26

Një djalë i ri nga Tetova (ose Gostivari) është mbytur në liqenin e Strugës sot, rreth orës 12:00, bën të ditur Koha.

Ndihma e shpejtë dhe policia kanë arritur në plazh dhe zhytësit janë në kërkim të trupit të pajetë të personit.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme