Mbytet në Velipojë një pushues nga Kosova

Mbytet në Velipojë një pushues nga Kosova

02 July 2017 20:28

Një pushues nga Kosova u mbyt pasditen e së dielës në plazhin e Velipojës.

Sipas policisë, dyshohet se 75-vjeçari vuante nga probleme kardiake dhe ka pësuar atak kardiak në momentin që ka hyrë në ujë.

Trupi i viktimës u nxor në breg nga të afërmit që ndodheshin aty pranë, raporton Top Channel.

Me gjithë ndihmën e dhënë, 75-vjeçari nuk ka arritur të shpëtojë, ndërsa ambulanca ka transportuar trupin e viktimës për në morgun e Spitalit Rajonal të Shkodrës ku po kryhen veprimet e ekspertizës mbi shkaqet e sakta të vdekjes.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme