Identifikohet dhe arrestohet grabitësi nga Kramoviku i Rahovecit Foto: Koha / ilustrim

Identifikohet dhe arrestohet grabitësi nga Kramoviku i Rahovecit

14 shkurt 2017 15:42

Policia ia ka dalë ta identifikojë dhe ta arrestojë autorin e një grabitjeje, që kishte ndodhur më 10 janar në Kramovik të Rahovecit.

Sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, në fshatin Kramovik të Rahovecit më 10 janar 2017, në orën 03:45 kishte ndodhur një grabitje e dhunshme, transmeton Koha.net.

Në lidhje me rastin, pas hetimeve intensive te zyrtareve policorë, raportohet se më 13 shkurt 2017 është arrestuar i dyshuari, mashkull, K/shqiptar, dhe me vendim të prokurorit ai është dërguar në mbajtje, thuhet në raport. 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme