Identifikohen gjuetarët e kundërligjshëm në Petrovë të Shtimes Foto: Ilustrim

Identifikohen gjuetarët e kundërligjshëm në Petrovë të Shtimes

14 shkurt 2017 15:38

Pas hetimeve të zhvilluara janë identifikuar dy të dyshuar, meshkuj K/shqiptarë, të cilët me datën 3 shkurt kanë kryer gjueti të kundërligjshme në Petrovë të Shtimes, bëhet e ditur përmes raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, transmeton Koha.net.

Raporti saktëson se nga të dyshuarit janë konfiskuar dy pushkë gjuetie dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt. 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme