Babai rrah djalin në Prizren Foto: ilustrim

Babai rrah djalin në Prizren

01 qershor 2017 13:16

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht djalin e tij.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme