Ia uzurpojnë pronën dhe e kanosin, arrestohen tre persona

Ia uzurpojnë pronën dhe e kanosin, arrestohen tre persona

22 November 2019 13:03

Policia në Prizren njofton se janë arrestuar tre të dyshuar për shkak të dyshimit se kishin kanosur viktimën si dhe kishin uzurpuar pronën e tij, transmeton KsP.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme