Hajnat vjedhin nëntë laptopë në Lipjan

Hajnat vjedhin nëntë laptopë në Lipjan

22 November 2019 13:01

Policia njofton se një person nga Lipjani ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e një objekti dhe nga aty kanë vjedhur nëntë laptopë.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori ndërsa rasti vazhdon të hetohet./KsP.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme