Grabitet një karburant në aksin Korçë-Bilisht

Grabitet një karburant në aksin Korçë-Bilisht

24 February 2017 09:45

Një karburant në aksin Korçë-Bilisht, në afërsi të Dishnicës, është grabitur me armë zjarri nga 4 persona të armatosur.

Grabitësit kanë sulmuar rojen dhe kanë marrë një shumë lekësh në kasafortë, transmeton tch.

Mësohet se në vendngjarje ka pasur shkëmbim zjarri mes grabitësve dhe policisë.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme