Kapen 1 mijë paketime me barna pa banderola në një farmaci në Pejë Foto: Ilustrim

Kapen 1 mijë paketime me barna pa banderola në një farmaci në Pejë

16 August 2019 11:02

Një grua është arrestuar në Pejë pasi i janë gjetur dhe konfiskuar nga inspektorët farmaceutik rreth një mijë paketime pa banderola të Republikës së Kosovës.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme