Nusja rrihet nga burri dhe vjehrra Foto Ilustrim

Nusja rrihet nga burri dhe vjehrra

23 February 2017 12:47

Një femër nga Prishtina ka raportuar në Polici se bashkëshorti dhe vjehrra e saj kanë ushtruar dhunë fizike ndaj saj.

E njëjta ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme