Shtiret si stomatolog, vjedh stoli me vlerë 3200 euro Foto: Ilustrim

Shtiret si stomatolog, vjedh stoli me vlerë 3200 euro

10 maj 2017 10:31

Në raportin e sotshëm të Policisë së Kosovës njoftohet se në pjesën veriore të Mitrovicës, më saktësisht në rrugën “Tanaska Rajica”, një viktime femër, serbe dhe shtetase e Kosovës, një mashtrues i kishte vjedhur stoli me vlerë 3200 euro.

Një person i panjohur është prezantuar si stomatolog dhe i ka marrë stoli ari me vlerë prej 3200 €:, thuhet në raport, transmeton Koha.net.

Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme