Autobusi me targa të Kosovës përplaset me barrierat në autostradën Tiranë-Durrës

Autobusi me targa të Kosovës përplaset me barrierat në autostradën Tiranë-Durrës

09 July 2019 13:02

Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit.

Siç duket edhe nga fotot, autobusi ka dalë nga rruga duke u përplasur me barrierat mbrojtëse të autostradës.

Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata automjetesh dhe trafik në qarkullim, raporton oranews.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme