Kanos familjarët në Gjilan, dërgohet në psikiatri Foto: Ilustrim

Kanos familjarët në Gjilan, dërgohet në psikiatri

19 June 2019 10:20

Dje në Gjilan, është arrestuar një person për kanosje e dhunë ndaj familjes së vet.

Policia në raportin 24 orësh thotë se kjo ka ndodhur pas një mosmarrëveshje me familjarët.

“I dyshuari ka pranuar trajtim mjekësor dhe me vendim të prokurorit është ndaluar për 48 orë për trajtim të detyrueshëm psikiatrik”, thuhet në raport.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme