Dy të arrestuar për tentim vrasje në Deçan

Dy të arrestuar për tentim vrasje në Deçan

12 June 2019 11:43

Janë arrestuar dy të dyshuar për tentim vrasje në fshatin Carrabreg i Epërm të Deçanit.

Tentim vrasja kishte ndodhur më 9 qershor, transmeton Koha.net.

“Në lidhje me rastin është raportuar se me 11.06.2019 janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë-të mitur dhe të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurori janë dërguar në mbajtje”, thuhet në komunikatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme