Dy të mitur therin me thikë një person në Deçan Foto: Ilustrim

Dy të mitur therin me thikë një person në Deçan

10 June 2019 12:21

Një person është sulmuar me thikë në Deçan nga dy të dyshuar të mitur.

Sipas njoftimit, viktima pas tretmanit në spitalin e Pejës është dërguar në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Ndërkaq, të dyshuarit janë në kërkim nga Policia, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme