Rrah kunatën dhe arratiset Foto: Ilustrim

Rrah kunatën dhe arratiset

10 June 2019 12:14

Një grua ka kërkuar ndihmë mjekësore në Obiliq pasi është sulmuar fizikisht nga kunati i saj.

Sipas njoftimit të Policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërkaq i dyshuari gjendet në arrati, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme