Rrah gruan, arrestohet e pastaj lirohet Foto: Ilustrim

Rrah gruan, arrestohet e pastaj lirohet

02 June 2019 10:57

Një grua ka pranuar tretman mjekësor pasi është sulmuar fizikisht nga burri i saj, transmeton Koha.net.

Sipas raportit të Policisë, ngjarja ka ndodhur në Fushë Kosovë, ndërkaq me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme