Kanosë me armë gruan, arrestohet Foto: Koha / ilustrim

Kanosë me armë gruan, arrestohet

26 May 2019 12:50

person është arrestuar në Gjakovë pasi ka shkaktuar dhunë psikike ndaj bashkëshortes së tij.

Sipas Policisë, dyshuari gjatë fjalosjes me viktimën i dyshuari e kishte ekspozuar armën.

Gjatë kontrollit në banesën e tij, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë zastava, 17 fishekë e kal.7.65, një pushkë ajrore stoeger, dhe një pale dylbi.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje .

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme