Zhduket një djalë në Viti

Zhduket një djalë në Viti

26 May 2019 12:43

Një djalë është zhdukur në Viti.

Rastin e ka paraqitur në Polici të shtunën motra e tij, transmeton Koha.net.

Ajo ka njoftuar se ai është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme