Aksident të Doganaj të Ferizajt, lëndohen dy persona

Aksident të Doganaj të Ferizajt, lëndohen dy persona

20 May 2019 11:34

Dy persona janë lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur të dielën në fshatin Doganaj të Ferizajt.

Aksidenti ka ndodhur në mes të dy automjeteve civile. 

Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjere të cilat kanë marrë tretman mjekësor dhe pas tretmanit njëra është liruar ndërsa tjetra është dërguar në QKUK, për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme