Rrah gruan, arrestohet Foto: Ilustrim

Rrah gruan, arrestohet

20 May 2019 11:31

Një person është arrestuar në Obiliq pasi kishte sulmuar fizikisht gruan e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme