Përleshen, arrestohen katër persona

Përleshen, arrestohen katër persona

20 May 2019 11:28

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona pas një përleshjeje e cila ka ndodhur në fshatin Lismir të Fushë Kosovës.

Sipas njoftimit, katër prej tyre me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje ndërsa i pesti është liruar pasi vullnetarisht ka dorëzuar një armë CZ 7.65 mm me gjashtë fishekë e cila është përdorur për kanosje, transmeton Koha.net.

Të gjithë të dyshuarit dhe viktima kanë pësuar lëndime të lehta dhe kanë marrë tretman mjekësor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme