Arrestohen dy të dyshuar për therjen me thikë të 16 vjeçarit në Prishtinë

Arrestohen dy të dyshuar për therjen me thikë të 16 vjeçarit në Prishtinë

17 May 2019 12:17

Policia e Kosovës bën të ditur se ka arritur të arrestojë dy të dyshuar për therjen me thikë të 16 vjeçarit në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë.

Therja me thikë kishte ndodhur më 15 maj rreth orës 22:20, derisa arrestimi i të dyshuarve është bërë dje, transmeton Koha.net.

Therje me thikë në Prishtinë

“Lidhur me rastin me 16.05.2019 janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë dhe të njëjtit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thotë PK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme