Arrestohet pasi rrahu nënën në Kamenicë Foto: Ilustrim

Arrestohet pasi rrahu nënën në Kamenicë

15 May 2019 11:15

Dje në Kamenicë është arrestuar e dyshuara femër K/Shqiptare, pasi që njëjta e ka sulmuar fizikisht nënën e saj viktimën femër K/Shqiptare.

Policia në raportin 24 orësh njofton se e njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme