Lëndohet pasi përleshet me hajnat që i hynë në shtëpi

Lëndohet pasi përleshet me hajnat që i hynë në shtëpi

12 May 2019 11:54

Një person ka raportuar në Polici se derisa ishte brenda në shtëpi ka vërejtur dy persona të panjohur, të maskuar dhe me armë në dorë, ndërsa gjatë përleshjes viktima ka pësuar lëndime trupore.

Rasti ka ndodhur në Rahovec, ndërsa të dyshuarit janë larguar në drejtim të panjohur, transmeton Koha.net.

Policia njofton se rasti vazhdon të hetohet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme