Shkojnë t’ia arrestojnë djalin, kanos policët

Shkojnë t’ia arrestojnë djalin, kanos policët

26 April 2019 12:15

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në rrugën “Vëllezërit Fazliu”, në Prishtinë, i cili gjatë kontrollimit-bastisjes së shtëpisë së tij, kishte kanosur tre zyrtarët policorë në detyrë, pasi djali i tij moshë e mitur ishte i dyshuar dhe identifikuar në një raste vjedhje.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit është dërguar në qendrën e mbajtjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme