Uzurpon pronën duke kërcënuar, arrestohet Foto: Koha / ilustrim

Uzurpon pronën duke kërcënuar, arrestohet

20 April 2019 10:33

Një person është arrestuar në Klinë, pasi që i njëjti viktimës mashkull, duke e kanosur i ka uzurpuar pronën e tij.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme