Vjedhje ari dhe pistolete në Prizren Foto: Ilustrim

Vjedhje ari dhe pistolete në Prizren

20 April 2019 10:02

Ankuesi mashkull K/Shqiptar në Prizren ka raportuar se person-a të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij, njofton Policia e Kosovës.

Nga aty, sipas tij, ata kanë vjedhur stoli ari, para te gatshme dhe një pistoletë me leje valide.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme