Në Zveçan një serbi i vidhet vetura Foto: Ilustrim

Në Zveçan një serbi i vidhet vetura

22 February 2017 13:01

Një ankues mashkull, serb dhe shtetas i Kosovës, ka informuar policinë se dje, persona të panjohur, ia kanë vjedhur veturën e tij VW Golf III, me targa vendore.

Policia në raportin e sotshëm bën të ditur se njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe se rastin janë duke hetuar, transmeton Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme