Një shtëpi digjet në Drenas, lëndohet një grua Foto: Ilustrim

Një shtëpi digjet në Drenas, lëndohet një grua

16 April 2019 10:44

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri të hënën në mesditë në Drenas.

Ankuesja që kishte raportuar rastin në polici ka pësuar lëndime trupore dhe më pas ka pranuar trajtim mjekësor.

Zjarri është lokalizuar nga zjarrfikësit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme