Arrestohet një shtetase e Shqipërisë, e kishte të ndaluar qëndrimin në Kosovë Foto: Ilustrim

Arrestohet një shtetase e Shqipërisë, e kishte të ndaluar qëndrimin në Kosovë

16 April 2019 10:32

Një grua, shtetase e Shqipërisë, është ndaluar në rrugën Pejë – Deçan të hënën në mbrëmje.

Sipas njoftimit nga policia, ajo s’kishte asnjë dokument identifikimi dhe pas verifikimit rezultoi se e dyshuara e kishte të ndaluar qëndrimin në Kosovë për 6 muaj.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme