Një i arrestuar në Pejë, ia kërkonte viktimës 3000 euro ose do t’ia rrënonte shtëpinë Foto: Driton Paçarada / Koha / ilustrim

Një i arrestuar në Pejë, ia kërkonte viktimës 3000 euro ose do t’ia rrënonte shtëpinë

16 April 2019 09:59

Një person është arrestuar në Pejë të hënën për veprën “Detyrim”.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë, ai dyshohet se kishte detyruar viktimën mashkull që t’ia japë 3000 euro në të kundërtën do t’ia rrënojë shtëpinë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme