Gjuan me armë gjatë ahengut, arrestohet Foto: Ilustrim/Koha

Gjuan me armë gjatë ahengut, arrestohet

15 April 2019 14:52

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Junik, pasi kishte gjuajtur me armë në një aheng familjar.

Sipas njoftimit, nga i dyshuari është konfiskuar arma-pistoletë "Sarsilmaz" me një karikator pa fishek dhe dy gëzhoja të kalibrit 9 mm, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme