Kapet grabitësi i celularëve në Prishtinë Foto: Koha / ilustrim

Kapet grabitësi i celularëve në Prishtinë

22 February 2017 12:36

Më 13 shkurt dy femra kishin raportuar se në Rr. “Dëshmorët e Kombit” në Prishtinë u ishin vjedhur telefonat celularët.

Por dje, sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, është arrestuar një person, mashkull K/shqiptar, pasi që dyshohet se ai ka vjedhur dy celularë dy viktimave femra, po ashtu shqiptare dhe shtetase të Kosovës, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje, thuhet në raport.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme