Pengojnë policët, arrestohen tre persona

Pengojnë policët, arrestohen tre persona

08 April 2019 10:17

Tre persona janë arrestuar në Gjilan, të cilët për shkak të një problemi të mëhershëm e kanë kanosur viktimën mashkull dhe i kanë penguar zyrtarët policorë në kryerjen e detyrave zyrtare.

Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit, janë dërguar në mbajtje

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme