Aksident në rrugën Gjilan-Ferizaj, vdes një grua Foto: Ilustrim/Koha

Aksident në rrugën Gjilan-Ferizaj, vdes një grua

29 March 2019 10:20

Një grua ka vdekur mëngjesin e sotëm nga një aksident i rëndë që ka ndodhur në rrugën Gjilan-Ferizaj, përkatësisht në dalje të fshatit Partesh.

Lajmin e ka konfirmuar për Koha.net zëdhënësi i Policisë në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Hashani ka thënë se policia është aktualisht në vendin e ngjarjes duke hetuar edhe arsyen e ardhjes deri ky aksident me fatalitet.

“Aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku fatkeqësisht vdiq një grua. Policia është në vendngjarje dhe shumë shpejtë do të japim edhe një raport policor”, tha ai.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme