Vdekje e dyshimtë në Gjilan

Vdekje e dyshimtë në Gjilan

25 March 2019 13:04

Policia e Kosovës njofton se të shtunën, në Gjilan, në afërsi të një moteli është gjetur pa shenja jete një person i moshës 74 vjeçare, transmeton Koha.net.

Mënyra dhe rrethanat në të cilën është gjetur i ndjeri, konsiderohen si “vdekje e dyshimtë”.


Lexoni edhe: 

Vdekje e dyshimtë në Skenderaj


Prokurori kujdestar, ka dhënë urdhër që trupi i pa jetë i të ndjerit, të dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore, për kryerjen e autopsisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme