Kapet me 12.71 gramë marihuanë, arrestohet i dyshuari Foto: Koha

Kapet me 12.71 gramë marihuanë, arrestohet i dyshuari

24 March 2019 10:09

Policia e Mitrovicës ka arrestuar një person pasi të njëjtit i janë gjetur 12.71 gramë substanca narkotike të llojit marihuanë, transmeton Koha.net.

Sipas njoftimit, me urdhër të gjyqtarit është bërë bastisja e shtëpisë dhe objekteve përcjellëse, ndërkaq dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme