Hajnat në Ferizaj ia vjedhin pushkën e gjuetisë Foto: Ilustrim

Hajnat në Ferizaj ia vjedhin pushkën e gjuetisë

24 March 2019 10:08

Policia ka njoftuar se në Ferizaj disa persona kanë vjedhur një pushkë gjuetie 12mm, pasi të njëjtit kanë hyrë me forcë në një shtëpi, transmeton Koha.net.

Ankuesi mashkull ka deklaruar se pushka ishte me leje, ndërkaq njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po e hetojnë rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme