Vjedhje veture dhe parash në Ferizaj Foto: Ilustrim

Vjedhje veture dhe parash në Ferizaj

22 March 2019 10:16

Dje në Ferizaj është raportuar për një vjedhje të një veture.

Sipas raportit të Policisë, ankuesi K-Shqiptar ka raportuar se në oborrin e shtëpisë së tij është vjedhur vetura me targa të Sllovenisë e cila është pronë e një kompanie sllovene dhe ishte në shfrytëzim nga ankuesi, transmeton Koha.net.

Po dje, po në ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij dhe i kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme parash.

Për të dy rastet nuk raportohet për të arrestuar, ato mbeten nën hetime.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme