Kapet duke vjedhur shampon në market, dërgohet në mbajtje

Kapet duke vjedhur shampon në market, dërgohet në mbajtje

20 March 2019 12:23

Një person është arrestuar pasiqë, dyshohet se ka vjedhur në kuti shampon për flokë në një hiper market në Prishtinë, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

Gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur dhe është konfiskuar një thikë, ndërsa pas intervistimit i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme