Shkelet një këmbësore në Mitrovicë

Shkelet një këmbësore në Mitrovicë

14 March 2019 11:33

Në fshatin Shupkovc të Mitrovicës më 12 mars ka ndodhur një aksident trafiku, me ç’rast është shkelur një këmbësore.

“Raportohet për një aksident trafiku ku i dyshuari N.N. duke drejtuar automjetin N.N. ka goditur këmbësoren viktimën femër K-Shqiptare dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes”, thotë PK përmes një komunikate për media.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme