Therje në Prizren, një i lënduar e një i arrestuar Foto: Ilustrim

Therje në Prizren, një i lënduar e një i arrestuar

19 February 2019 10:03

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është therur me thikë nga një person tjetër të hënën në mbrëmje në Prizren.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve gjendja e tij është stabile.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme